Události / Aktuality / Bezpečnost v základní škole5.9.2017 - 30.9.2017

Bezpečnost v základní škole

Vážení a milí rodiče,
 ráda bych předešla jakýmkoli spekulacím o zákazu vstupu rodičů na půdu školy….
 Z důvodu bezpečnosti Vašich dětí jsme přistoupili k opatření , že v době provozu mají rodiče do budovy školy a školní jídelny vstup "zakázán" z důvodu bezpečnosti našich žáků. Výjimkou jsou školní akce pořádané pro rodiče a přátele školy. Návštěvu školy si rodiče musí předem domluvit s daným vyučujícím……. (školní řád bod VI/7)
 Stávalo se nám totiž, že se rodiče volně pohybovali po škole a často nechávali otevřené nebo špatně dovřené vchodové dveře, a tak umožňovali vstup cizím osobám do budovy.
 Není to v žádném případě klasický zákaz vstupu rodičů do školy, je to jen určité opatření. V případě, že budete jako rodiče cokoli ve škole potřebovat, stačí se nejlépe telefonicky nebo prostřednictvím Webnotesu

s vyučující nebo vedením školy nejlépe na tel. 312587791 nebo 724073714 domluvit na termínu Vaší návštěvy. Jde opravdu jen o domluvu. Rádi Vás ve škole uvítáme a budeme se Vám věnovat.

Další prosba se týká respektování dopravní značky zákazu vjezdu ke školní budově, resp. jejího blízkého okolí. V tomto případě chceme zabránit jakémukoli úrazu nebo přímo střetu dítěte s vozidlem.
 Věřím, že tato opatření pochopíte. Přeji hezký den. J. Landová