Události / Akce / Informace pro rodiče dětí 4.třídy-pomůcky na VV1.9.2019

Vážení rodiče, v letošním škol.roce budu vaše děti  ve 4.třídě učit VV . Z tohoto důvodu se na vás obracím s žádostí o nákup některých pomůcek, které budeme často využívat:
temperové barvy (nekupujte, prosím, vodovky), kelímek, 3 různě silné štětce, houbičku na nádobí, zástěru nebo tatínkovu starou košili​, voskovky, černý fix (pernan.), nůžky, lepidlo (váleček).
To vše naskládejte , prosím, do kufříku.  Většinu materiálu se budu snažit zajistit já​. Těším se na tvoření s vašimi dětmi a přeji šťastný vstup do nového škol.roku.
                                                                                                                                                                                         J.Landová​