Události / Aktuality / Klub mladého diváka21.4.2018

nabídla Klubu mladého diváka v příští sezóně 2018/2019 v Městském divadle Kladno

Ráda bych Vám  touto cestou nabídla Klub mladého diváka v příští sezóně 2018/2019.
Klub mladého diváka je určen žákům 2.stupně ZŠ a studentům SŠ. Cílem Klubu mladého diváka je kultivovat děti a mládež a  vhodnou formou doplňovat jejich vzdělání. V rámci tohoto předplatného se uskuteční setkání s dramaturgy divadla, herci a tvůrci. Minimální počet přihlášených žáků a studentů je 6 osob. Klub mladého diváka je založen na principu dobrovolnosti, představení se neodehrávají v době školní výuky. Den a začátek představení bude od pondělí do pátku  od 18.00. Pro žáky a studenty je připraveno šest představení v MDK .

Pro zájemce mám připraven seznam představení a další informace, kontaktujte mě prostřednictvím webnotesu nebo telefonicky.

Mgr. Jana Panošková